Formularz wymiany towaru adidas

Pobierz

Nieużywany towar możesz wymienić w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.. Produkty zakupione w tradycyjnym sklepie adidas podlegają wymianie w sklepie.WZÓR FORMULARZA WYMIANY TOWARU INFORMACJE O TOWARZE (nazwa, nr katalogowy, rozmiar) .. Wymieniany towar należy zapakowad tak, aby nie uległ zniszczeniu w transporcie.. Towar wraz z wypełnionym formularzem wymiany oraz dołączonym dowodem zakupu należy odesłać na adres: Charlotte Fashion ul. Wybickiego 7A 41-303 Dąbrowa Górnicza.. Wymiana potrwa wtedy kilka dni dłużej, ponieważ wyślemy produkty po otrzymaniu zwróconych przez Ciebie rzeczy.. Odsyłany towar (Nazwa, kolor, rozmiar) => Wymiana na => Nazwa towaru, kolor, rozmiar 1.. Jeśli chcesz wymienić kolor, zwróć produkt i złóż nowe zamówienie.. W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany wraz z opinią co do niezasadności reklamacji.. Produkt(y) razem z dokumentem wymiany/zwrotu załączonym w wiadomości e-mail odeślij na podany poniżej adres (jednak nie później niż do 30 dni od .FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .Oficjalny sklep sportowy z ubraniami i butami adidas.. Zwrot środków za odesłane lub zwrócone zamówienie nastąpi na wskazane w formularzu konto w przeciągu od 3 do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.. Formularze do pobrania: FORMULARZ ZWROTU /WYMIANY FORMULARZ REKLAMACYJNYFORMULARZ ZWROTU / WYMIANY / REKLAMACJI TOWARU (niepotrzebne skreślić) ..

6.Formularz wymiany towaru Lp.

W przypadku wymiany na model droższy różnicę prosimy dołączyć do przesyłki, natomiast w przypadku wymiany na model tańszy różnica zostanie zwrócona.. Pierwszymi recenzentami i testerami naszych bucików są nasze dzieci.. 100 dni na bezpłatny zwrotWydrukuj pdf z wypełnionym formularzem i podpisz się na nim.. Prosimy nie wysyłać przesyłki za pobraniem.. Następnie zamów kuriera DHL na nasz koszt korzystając z linka, który udostępniliśmy Ci po wypełnieniu formularza wymiany online na koncie klienta.. Aby ułatwić dobór rozmiaru każdy model buta, w rozmiarze 16-35 EU, ma wyjętą i zmierzoną wkładkę.. Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" do Paczkomatu, czy .formularz wymiany towaru numer zamÓwienia: _____ data zamÓwienia: _____ imiĘ i nazwisko: _____ adres:_____iNOVO 27-400 Ostrowiec Św. WAŻNE!. Aby przyspieszyć proces wymiany, należy odesłać do nas towar wraz z paragonem lub fakturą oraz wydrukowanym i wypełnionym formularzem wymiany (do ściągnięcia w formacie: .PDF lub .DOC ).b) żądanie wymiany Towaru na wolny od wad albo usunięcia wady.. Starannie spakuj zwracany towar i wypełniony formularz wymiany (najlepiej do kartonu, w którym otrzymałeś towar)..

Wypełnij formularz wymiany.

Proszę nie oklejad pudełka bezpośrednio taśmą klejącą, gdyż stanowi ono integralną częśd towaru.. Wymiana towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą odstąpienia od umowy zawartej na odległość, która została opisana powyżej (pkt.. Wymianie podlega wyłącznie towar bez śladów użytkowania, z oryginalnymi metkami producenta.W ofercie sklepu Buty Dla Malucha znajdziecie buty dla dzieci takich marek jak adidas, Nike, Reebok i innych.. Wymiana towaru W terminie 14 dni od dnia zakupu wyślij towar na nasz adres kontaktowy wraz z fakturą i formularzem wymiany.Wydrukuj pdf z wypełnionym formularzem i podpisz się na nim.. Menu kategoriiWYMIANA TOWARU - formularz do ściągnięcia w formacie: .PDF.DOC Wymiana jest możliwa przed upływem 30 dni od otrzymania paczki.. Miejscowość Numer telefonu Produkty na wymianę odeślij z wypełnionym formularzem na adres: MSQ COMPANY Alicja Komar ul. Prawa 8 97-200 Tomaszów Mazowiecki.. Produkt(y) z formularzem zwrotu odeślij na adres:Wymiany, zwroty i reklamacje towaru.. Ul. Matejki 21 FORMULARZ WYMIANY TOWARU Imię i nazwisko nabywcy .. adres .Sklep internetowy z odzieżą damską.. Modny, stylowy i tani butik online damski Szybka wysyłka - Sprawdź już teraz!Zwrot towaru W terminie 14 dni od dnia zakupu wyślij towar na nasz adres kontaktowy wraz z fakturą i formularzem odstąpienia od umowy..

Odeślij do nas towar wraz z wypełnionym formularzem wymiany.

Author: Jacek Zalech Created Date: 5/23/2019 10:30:31 AM .W przypadku zamówienia towaru spersonalizowanego (np. z indywidualnym nadrukiem) brak jest możliwości zwrotu towaru - podstawa prawna: art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.. POMOC Koszyk (0).. DATA ZAKUPU .Znacznie przyspiesza to realizację wymiany, a także zagwarantuje dostępność wybranego towaru.. Odeślij do Nas towar który chcesz wymienić wraz z paragonem, lub fakturą VAT na adres: Sklep Sportowy Puma Adidas CH Max, 33-100 Tarnów, ul. Szkotnik 1a.. Starannie spakuj zwracany towar i wypełniony formularz wymiany (najlepiej do kartonu, w którym otrzymałeś towar).. Istnieje możliwość wymiany towaru na ten sam model w innym rozmiarze lub zupełnie inny model.. Kupuj najnowsze produkty adidas Originals, Bieganie, Futbol & Trening.. Towar odsyłasz na swój koszt.Formularz zwrotu/wymiany możesz tez pobrać tu: formularz wymiany/zwrotu Koniecznie sprawdź, czy rozmiar, na który chcesz wymienić kupiony produkt, jest dostępny na stronie ButySportowe.pl Produkt(y) razem z dokumentem wymiany/zwrotu załączonym w wiadomości e-mail odeślij na podany poniżej adres (jednak nie później niż do 30 dni od .WYMIANY.. z 2014 r. poz. 827 ze zm.)..

Produkt z nadrukiem nie podlega również wymianie.Wymiana towaru.

ZWROTY) i ponownym złożeniu nowego zamówienia.Formularz zwrotu/wymiany możesz też pobrać tu: formularz wymiany/zwrotu Koniecznie sprawdź, czy rozmiar, na który chcesz wymienić kupiony produkt, jest dostępny na stronie 50style.pl.. Wypełnij formularz wymiany, który został dołączony do twojej paczki lub Kliknij aby wydrukować formularz wymiany i zwrotów.. W celu wymiany obuwia proszę zastosować się do poniższych wskazówek: Do paczki proszę włożyć kartkę z informacją na jaki rozmiar wymienić buty i na jaki adres odesłać paczkę oraz 14 zł na przesyłkę zwrotną lub przelać wymienioną kwotę na konto, ew możemy również odesłać buty za pobraniem 18 zł.Gdy nie określisz w formularzu zwrotu, czy decydujesz się na odstąpienie od umowy sprzedaży czy na wymianę towaru lub nie wskażesz, na jaki rozmiar chcesz wymienić towar, aby uniknąć potencjalnych nieporozumień, zakwalifikujemy Twój zwrot jako samo odstąpienie od umowy sprzedaży i dokonamy zwrotu ceny, którą uiściłeś za .» wymiana drogą wysyłkową: 1.. Możesz skorzystać ze wzoru, który otrzymałeś od nas e-mailem lub pobrać formularz.. Jeśli nie traficie z rozmiarem, gwarantujemy zwrot lub wymianę w ciągu 30 dni.Wyszukiwarka artykułów Szukaj Nacisnąć enter w celu przejścia do wyszukiwarki.. Sprawdź, czy w aktualnej ofercie w sklepie e-Sizeer.com znajduje się rozmiar lub produkt, na który chcesz dokonać wymiany.. Wymianie podlega wyłącznie towar nowy, nie noszący żadnych śladów użytkowania.. 4.Nie ma problemu, możesz skorzystać z etykiety załączonej do zamówienia.. Następnie zamów kuriera DHL na nasz koszt korzystając z linka, który udostępniliśmy Ci po wypełnieniu formularza wymiany online na koncie klienta.5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt