Formularz reklamacji butów

Pobierz

Pamiętaj, że w przypadku otrzymania towaru wadliwego lub uszkodzonego przysługuje Ci prawo do reklamacji.. Formularz reklamacyjny (PL) - sklep internetowy Wersja: 2.0 (2018-09-12) Formularz Reklamacyjny Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. 510 999 539; e-mail: FORMULARZ REKLAMACYJNY Prosimy o czytelne wypełnienie formularza drukowanymi literamiREKLAMACJE.. Obejmuje ona wady ukryte powstałe podczas produkcji.. REKLAMACJA KIEROWANA DO: .. e-mail: tel.. Piękna 13 bud.. Zwrot kosztów reklamowanego obuwia.. W myśl obowiązujących przepisów sprzedający ma prawo dokonać naprawy reklamowanego obuwia.Formularz Reklamacyjny / obuwie / torebki / akcesoria Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.Reklamacje - Reklamacje - Modne buty damskie i męskie, trzewiki, półbuty z Polski - Sklep internetowy Badura * Darmowa dostawa Zwroty Blog Kontakt.. Spółka ma obowiązek dostarczyć Towary wolne od wad w rozumieniu art. 556 1 kodeksu cywilnego.. Drogą wysyłkową: Możesz wypełnić formularz reklamacyjny ( Pobierz druk reklamacyjny PDF ) Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na podany poniżej adres.Skorzystanie przez Klienta z formularza reklamacyjnego opracowanego przez Sprzedawcę nie jest obowiązkowe..

Przykładowy formularz reklamacyjny można znaleźć tutaj.

Aby przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji sugerujemy uzupełnić formularz reklamacji, który znajduje się na tej samej stronie co dowód zakupu - a następnie dołączyć do pudełka z reklamowanymi produktami.. Reklamowany towar prosimy odsyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej.. Termin na złożenie odwołania.. Przepisy nie określają terminu na złożenie odwołania.Pobierz formularz reklamacji UWAGA!. Na zasadach wynikających z kodeksu cywilnego dotyczących rękojmi za wady oraz określonych poniżej Klient ma prawo złożenia reklamacji.Reklamacja Jeśli zakupiony artykuł posiada wadę lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).do reklamacji powinno być przekazywane czyste i za okazaniem dowodu sprzedaży.. Wypełnij dane i prześlij produkt wraz z oryginałem dowodu zakupu, na adres podany w formularzu.. uprawnienie dotyczy każdego rodzaju reklamacji (obuwia, odzieży, usługi telekomunikacyjnej, sprzętu agd i rtv itd.).. W sklepie stacjonarnym 50 style: Wybierz dowolny sklep 50 style.. Pudełko, w którym wysyłane jest reklamowane obuwie powinno być dostosowane do wielkości obuwia.. Wzory reklamacyjne umowy o dzieło, której przedmiotem jest rezultat nie będący rzeczą ruchomą..

Spakuj produkty oraz uzupełnij formularz.

Szosa Lubicka 168 E 87-100 Toru .FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU (obuwia / tekstyliów ) DATA WYPEŁNIENIA FORMULARZA ………………………………………….. F, 85-303 Bydgoszcz reklamowany towar wraz z danymi teleadresowymi osoby reklamującej oraz opisem powodów reklamacji.. W celu złożenia reklamacji, wydrukuj formularz reklamacji, który dostępny jest poniżej.. +48 85 655 23 88, 796-882-924 .pobierz formularz reklamacji klikajĄc tutaj Przed zgłoszeniem reklamacji oceń stan produktu i upewnij się, że wady nie wynikają z niewłaściwego użytkowania lub pielęgnacji.. 3.Konsumentowi zawsze przysługuje prawo do złożenia pisemnego odwołania, gdy nie zgadza się z decyzją o sposobie rozpatrzenia reklamacji przez sprzedawcę.. Odsyłając reklamowany produkt pamiętaj o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu go przez ewentualnym .Reklamacje można składać wysyłając na adres E-ORYGINALNE K. Niekraszewicz spółka jawna ul. Reklamację można zgłosić korzystając z działu reklamacji znajdującego w panelu administracyjnym klienta lub skorzystać z formularza znajdującego się poniżej.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).WZÓR FORMULARZA REKLAMACYJNEGO - RĘKOJMIA ZA WADY .. Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal Małgorzata Serocka ul. DANE OSOBY UŻYTKUJĄCEJ TOWAR .Microsoft Word - FORMULARZ REKLAMACYJNY Author: win Created Date: 12/23/2014 10:48:14 AM .Reklamacja nie jest sformalizowanym pismem, które tak jak pozew musi zawierać określone elementy..

Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.

Zapobiegnie to deformacji obuwia w trakcie transportu, za które nie odpowiadamy, i które nie zostanie naprawione.1.. Formularz reklamacyjny Klient może otrzymać za pośrednictwem Infolinii na adres swojej poczty elektronicznej lub w sklepie stacjonarnym Sprzedawcy, w którym zamierza złożyć reklamację.. Pamiętaj, że jeśli reklamujesz obuwie, to możesz domagać się zwrotu kosztów poniesionych na przesyłkę butów do sprzedawcy w związku z ich reklamacją.. Pamiętaj, żeby te koszty były racjonalne i uzasadnione.Formularz reklamacji PROTOKÓŁ REKLAMACJI TOWARU.. Zgłoszenie reklamacyjne może być złożone na Formularzu Reklamacji ( wzór do pobrania poniżej)REKLAMACJE (POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY) Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie objęte są 24-miesięcznym okresem rękojmi.. Co warto zawrzeć w reklamacji butów?Reklamacja dzieła - naprawa dzieła Reklamacja dzieła - obniżenie ceny dzieła.. Reklamacja usługi - obniżenie ceny Reklamacja usługi - odstąpienie od umowy przed upłynięciem terminu realizacji usługiGOTOWY FORMULARZ REKLAMACJI DO POBRANIA TUTAJ.. Producent nie ponosi odpowiedzialności z tytułu gwarancji w przypadku uszkodzenia fizycznego jak również za szkody powstałe przy innym użyciu obuwia niż jego przeznaczenie..

Zaznacz na nim, że reklamujesz artykuły oraz wskaż powód reklamacji.

Reklamacji możesz dokonać odsyłając do nas towar lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.Aby przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji sugerujemy wypełnić i wydrukować formularz, a następnie dołączyć do pudełka z reklamowanymi produktami.. Ogólne warunki składania i uznania reklamacji Klienta: Reklamacji nie podlegają:Formularz reklamacji.. miejscowość i data.. podpis klienta .. podpis pracownika .. Prosimy o zamieszczenie, w widocznym miejscu na paczce, dopisku "Dział Reklamacji".W celu złożenia reklamacji wydrukuj formularz reklamacji, który dostępny jest poniżej.. Zabierz ze sobą produkt, który chcesz reklamować i dowód zakupu.. Zaznacz na nim, że reklamujesz artykuły oraz wskaż powód reklamacji.. Aby rozpatrzyć reklamację, wypełnij ten formularz, podając jak najwięcej szczegółów dotyczących wady, tak abyśmy mogli szybciej odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.Masz dwie możliwości złożenia reklamacji.. Wypełnij dane i odeślij produkt wraz z oryginałem dowodu zakupu na adres podany w formularzu reklamacyjnym .. Sprawdź dokładnie czy podałaś/eś poprawnie wszystkie dane.Wypełniając formularz reklamacyjny przesyłasz wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rozpatrzenia reklamacji (Twoje dane, opis zauważonej wady, żądanie przewidziane w ramach rękojmi).. Newsletter Moje konto .. prosimy o załączenie formularza zwrotu (link do formularza zwrotu podany na końcu Regulaminu).wygoda obuwia; elementy ozdobne np. paski, klamry, guziki, gumki; odbarwienia wnętrza butów pod wpływem potu lub na skutek przemoczenia; Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.. Pobierz formularz reklamacji towaru.Zachęcamy do korzystania z formularza reklamacji online, celem przyspieszenia i usprawnienia procesu reklamacyjnego.. REKLAMACJE.. Dowodem tym może być np. paragon, faktura VAT, wydruk z karty płatniczej lub inny dowód potwierdzający zawarcie umowy kupna-sprzedaży danego towaru..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt