Przedłużenie konta na rok orange yes

Pobierz

tylko w Orange na kartę w dowolnej taryfie możesz włączyć za darmousługę Konto Ważne Rok.. Przedłużała ona możliwość wykonywania połączeń na rok oraz ich odbierania na rok i 1 miesiąc.. Gdy karta jest aktywna 93 lub więcej aktywacja jest darmowa.Orange wprowadził nową taryfę na kartę Orange Yes.Oto jej wszystkie szczegóły: Orange YES to nowa taryfa, w której można rozmawiać albo SMS-ować za 0zł ze wszystkimi w Orange.. Przyda się to z pewnością klientom, którzy nadal korzystają z oferty z kumulowaniem gigabajtów.. Przede wszystkim przy dowolnym doładowaniu, konto zasilone jest 10% wartości gratis.Od dzisiaj z usługi "Więcej czasu na wszystko" mogą skorzystać wszyscy klienci taryf Orange POP, Orange YES, Orange ONE i Orange Free na kartę.. Opłaty są pobierane od 27 maja 2013 r.W momencie aktywacji Promocji ważność Konta Głównego na połączenia wychodzącezostaje przedłużona do roku (365 dni) od dnia wysłania SMS-a aktywacyjnego i jednocześnie ważność konta na połączenia przychodzące ustalana jest na 93 dni od zakończenia okresu ważności naodpowiedział (a) 04.01.2013 o 21:13 a może być na 2 lata ?. Wystarczy, że wyślesz SMS o treści START pod bezpłatny numer 8002 a ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMSa.Konto ważne rok Konto ważne rok.. Po roku i wygaśnięciu, nie mogę uruchomic ponownie tej usługi..

Przedłuż ważność konta głównego na połączenia wychodzące do jednego roku.

Przedłużyć ważność konta o rok będą mogły tylko te osoby, które mają aktywne karty dłużej niż trzy miesiące.. [Aktualizacja] W marcu 2013 Orange wprowadził zmiany.. "Konto ważne rok" (dalej: "Usługa") to usługa umożliwiająca Abonentom sieci Orange korzystającym z ofert na kartę w taryfach: Orange Free na kartę, Orange Yes, Orange POP i Orange IoT na kartę (dalej: "Abonenci") przedłużenie ważności swojego Konta Głównego na połączenia wychodzące do jednego roku.. W czterech wyżej wymienionych formułach zasady doładowania karty są identyczne, zaś możliwe kwoty doładowania wynoszą kolejno: 5, 10, 30, 40, 50, 100 oraz 200 złotych.. Zamknięcie wybranych usług w Orange na kartę Również od 2 marca, nie będzie można aktywować już następujących pakietów:to jest odpowiedź na post: Witam Korzystałam z promocji ,w której miałam ważne konto 365 dni.. Jeśli dalej będzie wystęować problem to napisz do nich reklamację.Orange przygotowało promocję dla użytkowników telefonów na kartę.. 1.odpowiedział (a) 16.11.2013 o 11:54 Aby przedłużyć ważność konta o rok należy wysłać sms o treści START pod numer 8002.. Karty dostępne są w kioskach, sklepach spożywczych, hipermarketach.Aktywacja usługi Numer bez limitu w Orange na kartę wyłącza usługę Rok Ważności konta i ustawia ważność konta na 30 dni..

Dla osób bez wymaganego stażu przedłużenie konta kosztuje teraz trzy złote.

mniej Każda złotówka przeznaczona na zasilenie karty automatycznie wydłuża w tym przypadku okres możliwości wykonywania .Powołujac sie na nowy regulamin z dnia 4.03.2013 w waznosci konta o rok w punkcie 7 pisze ze abonent ma prawo do ponownego i wielokrotnego skorzystania z danej uslugi, numer bez limitu zostal .. Jeśli ktoś się zapomniał, to tracił także możliwość odbierania połączeń, konto było blokowane i kończyło się na infolinii z prośbą o jego przywrócenie.Aby zasilić konto, na klawiaturze telefonu wybrać musisz następujący ciąg cyfr: *125*[kod doładowujący]# i nacisnąć przycisk "zadzwoń".. Oznacza to, iż w ramach promocji roczną ważność zyskują tylko środki z doładowania.Przedłużenie ważności konta Orange to nie jedyna korzyść Osoby, które zdecydują się na doładowanie za pośrednictwem strony internetowej - oprócz tego, że otrzymają konto ważne przez rok - mogą liczyć na szereg innych możliwości i bonusów.. Jednorazowy koszt usługi to 6 zł Wyślij SMS o treści START pod bezpłatny numer 8002 .Przedłużenie ważności może wykonać każdy, kto ma konto ważne na połączenia wychodzące (konieczność wysłania SMS - bezpłatny, ale wysłać można go tylko mając aktywne konto) i ewentualnie posiada odpowiednie środki, jeżeli pakiet jest dla danej osoby płatny..

ZobaczPrzedłuż ważność konta głównego na połączenia wychodzące na jeden rok.

Więcej na orange.pl " - Dodam,że telefon mam na karte.Jak przedłużyć ważność konta w Orange?. Od 18 lipca promocja nie przedłuża ważności kont, usług i promocji innych niż konto główne.. W przypadku gdy karta jest aktywna mniej niż 93dni zostanie pobrana opłata 3zł za każdorazową aktywację.. Za pomocą karty zdrapki doładować możesz swoje konto na kwotę 5 zł, 30 zł, 50 zł lub 100 zł.. W Orange YES Klienci mogą rozmawiać za darmo albo za darmo wysyłać SMS-y do wszystkich w mobilnej sieci Orange nawet, jeśli stan środków z doładowań na koncie wynosi 0 zł.. wyślij SMS o treści START pod numer 8002. ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a.A włączałeś kiedyś jakieś usługi ''za darmo'' w Orange- porawcie jeśli się mylę bo może to jest/było tylko w tej nieszczęsnej taryfie YES które ''zabijały'' rok ważności konta.. Gdy wysyłam sms o treści : START na numer 8002 ,to wyskakuje mi komunikat : "Usługa nie jest dostępna dla Twojego numeru.. jak włączyć?. Doskonale wiecie, że za doładowanie konta, przedłuża się ono w zależności od wartości (25 zł -30 dni / 50 zł - 90 dni).Doładowanie do Orange YES, Orange SMART, Orange na kartę i Orange One na kartę..

Ponowna aktywacja usługi Rok Ważności konta nie będzie już możliwa.

przysługuje Ci 1 bezpłatne przedłużenie konta o rok, jeśli sumaryczną kwota wynosiłaby między 400zł a 599zł- 2 bezpłatne przedłużenia konta, powyżej 600zł - 3 bezpłatne przedłużenia konta, które można byłoby wykorzystać w .Orange zmienił zasady promocji "Konto ważne rok w Orange na Kartę".. Ciekawa opcja dla tych, którzy korzystają z oferty Orange na kartę.. A i wpisałeś już tego sms-a na 8002?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt