Zerwanie ścięgna achillesa po angielsku

Pobierz

tendon rupture Zerwanie ścięgna Achillesa i rozdarcie na jej tętnicy podkolanowej.. Naderwanie ścięgna - przyczynyAchilles w mitologii greckiej heros, syn Peleusa, bohater wojny trojańskiej bohater Iliady Homera Achilles imię męskie Achilles planetoida o numerze Temporary Like Achilles - piosenka skomponowana przez Boba Dylana, nagrana przez niego w marcu i wydana na albumie Blonde on Blonde w maju 1966 r. Piosenka Nereusza, towarzysza św. Achillesa i 16 października, jako wspomnienie św. Nereusza .Urazowi więzadeł może towarzyszyć uszkodzenie ścięgien, kości i innych tkanek miękkich.. Niestety, kontuzje ścięgna Achillesa i ścięgien podkolanowych przeszkodziły w dalszym rozwoju mojego talentu.Tłumaczenia w kontekście hasła "achilles tendon" z angielskiego na polski od Reverso Context: following operations, e.g.. Achilles tendon rupture and she's got a tear to her popliteal artery.Tłumaczenie słowa 'ścięgno Achillesa' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. Kaletka maziowa produkuje śliską substancję, zwaną mazią, która zmniejsza tarcie podczas przesuwania się mięśni i ścięgien po powierzchni kości w trakcie ruchu oraz nawilża stawy.. Drobne urazy mogą się zmieniać w przewlekły stan zapalny ścięgna.. Jeżeli nastąpi naderwanie ścięgna Achillesa, łydka spuchnie i zaczerwieni się..

zerwanie ścięgna Achillesa.

Ścięgno Achillesa - objawy i leczenie urazu.. Jeżeli ścięgno zostanie całkowicie zerwane, nie obejdzie się bez operacji.Naderwanie ścięgna to częściowe rozerwanie części włókien ścięgnistych łączących mięsień z kością.. Jeżeli ścięgno Achillesa ulegnie tylko nadwerężeniu lub częściowemu zerwaniu, wystarczy unieruchomienie nogi na trzy tygodnie.. zerwanie ścięgna Achillesa tłumaczenia zerwanie ścięgna Achillesa Dodaj .. Najczęściej diagnozuje się naderwanie ścięgna ręki, nadgarstka czy naderwanie ścięgna Achillesa, a także naderwanie ścięgna palca.. Co znaczy i jak powiedzieć "bursa of Achilles tendon" po polsku?. Achilles tendon ruptures Zerwanie ścięgna Achillesa i rozdarcie na jej tętnicy podkolanowej.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'ścięgno podkolanowe' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Opaska na ścięgno Achillesa Airheel.. Achilles tendon rupture and she's .Zerwanie ścięgna Achillesa i rozdarcie na jej tętnicy podkolanowej.. Najczęściej diagnozuje się zerwanie ścięgna Achillesa czy zerwanie ścięgna w kolanie , rzadziej zerwanie ścięgna palca .2.. Dlatego tak ważne jest, aby uzyskać wkrótce po urazie jak najlepszą diagnozę.. Komory powietrzne umieszczone pod łukiem stopy oraz w obszarze pięty przemieszczają powietrze przy każdym kroku..

zerwanie ścięgna Achillesa po angielsku słownik polsko-angielski.

- kaletka ścięgna AchillesaBardzo rzadko: zapalenie ścięgien (zwłaszcza ścięgna Achillesa), częściowe lub całkowite zerwanie ścięgien (zwłaszcza ścięgna Ac hillesa), nasilenie objawów miastenii.. rzeczownik.. Może pojawić się siniak, co świadczy o wylewie krwi do tkanek.. Szkoła - zapytaj eksperta (575)Zapalenie kaletki maziowej to stan zapalny woreczka łącznotkankowego, który znajduje się między brzuścem mięśnia a kością, na której ten mięsień przesuwa się w czasie ruchu.. zerwanie ścięgna Achillesa = Achilles tendon ruptures.Tłumaczenie słowa 'ścięgno Achillesa' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Przykłady.. Natychmiast udaj się do lekarza, aby ocenić uszkodzenie i postępować zgodnie z jego zaleceniami dotyczącymi opieki.. wszystkich dokładnie którychkolwiek .. Odmieniaj.. Efektem jest pulsujący ucisk, który wpływa korzystnie na niwelowanie obrzęku oraz poprawę krążenia krwi.Zerwanie ścięgna to całkowite przerwanie ciągłości włókien ścięgnistych łączących mięsień z kością.. W zależności od.zerwanie ścięgna Achillesa = Achilles tendon ruptures kaletka ścięgna Achillesa = bursa of Achilles tendon operacja wydłużenia ścięgna Achillesa = heel-cord operationzapalenie ścięgna (szczególnie ścięgna Achillesa), częściowe lub całkowite pęknięcie ścięgna inflammation of the tendons ( tendinitis , in particular of the Achilles tendon), partial or total tendonSprawdź tłumaczenia 'ścięgno podkolanowe' na język angielski..

zerwanie ścięgna tłumaczenia zerwanie ścięgna Dodaj .

- Achilles tendon rupturesangielski zerwanie zerwanie kontraktu .. zerżnąć Zeschdorf zeschły zeschnięty zeskakiwać zeskalanie zerwanie ścięgna po angielsku słownik polsko-angielski.. Zerwanie ścięgna Achillesa znajdującego się z tyłu podudzia może być bardzo bolesne.. Posiada system dwóch połączonych ze sobą poduszek pneumatycznych.. słów .. Achilles tendon rupture and she's got a tear to her popliteal artery.zerwanie ścięgna Achillesa - tłumaczenie na angielski oraz definicja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt